درباره یکی لینک

مقدمه

این‌ روزها زندگی دیجیتال ما گسترش زیادی پیدا کرده استدستگاه‌ها، اکانت‌ها و سرویس‌های اینترنتی مختلفی که استفاده می‌کنیم گاهی آنقدر زیاد هستند که به سادگی نمی‌توان آن‌ها را مدیریت کرد زیرا بسیاری از این سرویس‌ها نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مخصوص خود را نیز عرضه کرده‌اندمضاف بر این‌ موارد، بسیاری از افراد به طور روزمره زمان زیادی را صرف انجام کارهای دیجیتالی خود می‌کنند.

یکی لینک چیست؟

یکی لینک یک پلتفرم واسطه گر است که به کاربران کمک میکند تا اغلب سرویس ها و اپلیکیشن ها و سخت افزار های محبوب و مورد استفاده را به هم متصل کرده و در وقت و انرژی خود برای کارهای روزمره و روتین، دیجیتال مارکتینگ، سرمایه گذاری و مدیریت هزینه ها، مدیریت پروژه ها و صدها چیز دیگر که اغلب کاربران استفاده می کنند کمترین استفاده را ببرند و کارها بدون دخالت خود کاربر به صورت اتوماتیک و با سرعت انجام شود.

یکی لینک در تلاش است اکثر این سرویس هارا در یک پلتفرم جامع جمع آوری کرده تا کاربران بر اساس نیاز خود از امکانات موجود استفاده کنند و به کار های خود سرعت ببخشند.

یکی لینک چطور کار می کند؟

برای استفاده از امکانات یکی لینک شما نیاز به ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری داریدبعد از ثبت نام برای استفاده از امکانات نیاز به سناریو و رابطه شرطی بین سرویس ها دارید که بر اساس نیاز خود می توانید آن را ایجاد کنید

امکانات و ویژگی ها

FA

زبان فارسی

مناسب برای تمامی فارسی زبانان

سریع و راحت

تنها با چند کلیک ثبت نام کنید، سناریو بسازید و به زندگی خود سرعت ببخشید

قابل اسفاده در تمامی سیستم عامل ها

یکی لینک در تمامی سیستم عامل ها در دسترس می باشد

بومی سازی

دارای سرویس های فارسی محبوب و مورد استفاده

تنوع نامحدود سرویس ها

سرویس ها و اپلیکیشن های محبوب و مورد استفاده فارسی و انگلیسی روز به روز با تنوع بیشتر

داشبورد مدیریت

به راحتی سناریو های خود را مدیریت کنید

سفارشی سازی

رویداد ها و فرایند های متنوع موجود در سرویس ها که به دلخواه خود سناریوی مورد نیاز خود را ایجاد کنید

بدون محدودیت

یگی لینک محدودیتی در اتصال سرویس ها به پلتفرم ندارد